Čtyřmístná houpačka na dětské hřiště - Timber 2-Bay Junior Swing

Kód: TJS/2
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
102 786 Kč
To mě zajímá :) (>5 ks)

Houpačka od firmy Playdale pro čtyři starší děti, kterou lze postavit na kterékoliv dětské hřiště s dostatkem místa...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Jednou z nejoblíbenějších aktivit pro děti je houpačka, kterou jde bez problému postavit na libovolné dětské hřiště. Lze ji použít jako doplněk pro dětská hřiště mateřských škol, do parků, k restauracím, hotelům a na různá veřejná prostranství. Nejen, že děti zabaví, ale slouží i pro rozvoj motorických schopností.

Sloupky pro čtyřmístnou houpačku jsou vyrobeny z lepeného, na míru nakráceného dřeva, ošetřeného ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Výrobce používá hlavní stojky o průměru 12 cm.
Pro větší a lepší stabilitu se sloupky do terénu zabetonují nebo se připevní pomocí kovových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky. Horní břevno je z pozinkované oceli a řetězy k sedáku jsou z oceli nerezové. Řetězy ani sedáky nejsou součástí dodávky, je třeba je přiobjednat.

Podkladem pod čtyřmístnou houpačku by měl být písek, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Dopadová plocha není zahrnuta do ceny hřiště, cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání. Maximální výška pádu je 1,6 m.

Bezpečnost houpačky je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Houpačka je určena pro děti od 18 měsíců do 14 let dle zvoleného typu sedáku a v jeden danný okamžik ji může používat až šest dětí najednou.

 Kde a jak čtyřmístnou houpačku postavit ?

Ideální prostor pro stavbu houpačky je rovina o rozměrech 7,5 x 8,1 m. Montáž dle přiloženého návodu zvládnete ve třech dospělých nebo si ji lze objednat v naší firmě. Houpačky montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.      

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská houpačka dřevěná
Materiál: dřevo, kov
Hmotnost / kg: 335 kg
Délka / cm: 680 cm
Šířka / cm: 250 cm
Výška / cm: 260 cm
Podklad: dopadové dlaždice, písek, kačírek, kůra
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Ochrana dřeva: Impregnováno
Délka montáže: 3 lidi / 5 hodin
Pro děti / věk: 18 měsíců - 14 let
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let