Zahradní, houpačkové hnízdo - Kalev

Kód: 103642
1 hodnocení
Značka: Palmako
13 500 Kč
Momentálně nedostupné

Dětské houpačkové hnízdo se barevnou, laminátovou skluzavkou a lanovou sítí lze připojit k většině již stávajících hřišť...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi oblíbená pro malé i větší děti je houpačka hnízdo ke které lze připojit skluzavku a lanovou síť.

Hrazda pro houpačkové hnízdo, skluzavku a lanovou siť je vyrobena ze středového řeziva, kde se mohou objevit podélné praskliny, které však nemají vliv na kvalitu ani stabilitu herní sestavy. Dřevo je  hoblované, na míru nakrácené a ošetřené ekologickou impregnací. Ta chrání dřevo před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Používáme výrobcem doporučený maximálně možný profil hlavních stojek o Ø 8 cm a Ø 10 cm u horního břevna. Pro větší a lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí šesti kovových, pozinkovaných, plochých kotev, které nejsou součástí dodávky. Součástí dodávky není ani skluzavka, kterou je třeba přiobjednat.

Podkladem pod přídavný modul by měla být zatravněná nebo písčitá plocha z důvodu měkkého dopadu při seskoku. Výška podesty pro skluzavku je 150 cm.

Přídavný modul je určen pro děti od 3 do 14 let, max. hmotnost 50 kg a pod dohledem dospělé osoby.  

 Kde a jak setavu Kalev postavit ?

Herní sestava je určena pouze pro jednorázovou instalaci a pro venkovní použití. Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech 8,8 x 8,9 m. Montáž dle návodu je zvládnutelná ve dvou dospělých, popřípadě si ji můžete domluvit v naší firmě. Hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku.     

Herní sestava splňuje Evropské standardy EN 71-1, EN 71-8 a Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská houpačka dřevěná
Výška / cm: 230 cm
Délka / cm: 470 cm
Šířka / cm: 200 cm
Výška podesty pro skluzavku / cm: 150 cm
Spojovací materiál: Je součástí dodávky
Ochrana dřeva: Impregnováno
Pro děti věk / váha: 3-14 let / 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost zabývající se dřevovýrobou a preferující zdravý životní styl byla založena v Estonsku v roce 1997. Dnes má zastoupení ve Švédsku, Norsku, Německu ale i v USA. Produkty Palmaka najdete ve více než 30 zemích celého světa. Jedná se o cenově výhodné stavbenice dětských hřišť pro domácí použití. Dětská hřiště a domečky jsou vyrobeny z lepeného lamelového dřeva kvalitního severského smrku a mají certifikaci CE a TÜV.

palmakoProč sáhnout po značce Palmako ? Velký výběr za příznivou cenu.