Sedačková lanovka na dětské hřiště - Timber Aerial Rumway

Kód: AERL
Kalkulace
1 hodnocení
Značka: Playdale
335 462 Kč
To mě zajímá :)

Sestava pro posílení fyzické kondice mládeže...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mám zájem o kalkulaci

Skvělým doplněkem na školní hřiště, do parků, k restauracím, hotelům, penziónům a na různá veřejná prostranství s dostatkem místa je lanová skluzavka od firmy Playdale. Jejím hlavním úkolem je trénink rovnováhy, rozvoj motorických a balančních schopností, ale také posilování. Děti si samy mohou vyzkoušet svoji koordinaci pohybu.

Sestava z osmi vysokých, svislých kůlů (vždy čtyři na jedné a čtyři na druhé straně) ze smrkové středové kulatiny propojených ocelovým lanem na kterém je zavěšeno sedátko prověří dovednost dětí. Z důvodu prodloužení trvanlivosti je dřevo hloubkově impregnováno. Děti se rozběhou po plošině, která je součástí sestravy, naskočí na sedátko a sklouznou se. K dispozici je deset různých délek skluzavky. Děti zažijí vzrušení z pohybu a naučí se hrát a spolupracovat s ostatními dětmi. Sestavu lze k podkladu připevnit pouze pomocí betonu a pozinkovaných ocelových kotev, které jsou součástí dodávky.

Je určena pro děti od 6 do 12 let. Podkladem by měl být písek, tráva, kačírek, mulčovací kůra nebo dopadové dlaždice. Nikdy ne beton nebo asfalt. Maximální dopadová výška je 1,5 m. Cena dopadové plochy není zahrnuta do ceny sestavy. Cenová kalkulace Vám bude dodána na vyžádání.

Záruka pro některé prvky je výrobcem poskytována až na 20 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je rovina o rozměrech odvíjících se od velikosti (délky) skluzavky. Doba a počet lidí potřebných pro montáž se neuvádí, ale lze si ji  objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR, vyžádejte si cenovou nabídku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská hřiště pro města a obce
Hmotnost / kg: 677 - 687 kg
Materiál: dřevo
Délka / cm: 2300 cm - 4000 cm
Šířka / cm:
Výška / cm: 390 - 360 cm
Povrchová úprava: Impregnováno
Kotvící materiál: Součástí dodávky ocelové kotvy
Pro děti / věk: 6 - 12 let
Podklad: tráva, písek, kačírek, kůra, dopadové dlaždice
Délka montáže: neuvádí se
Pro tělesně postižené: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Britská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, která v roce 2010 vytvořila, postavila a otevřela největší dětské hřiště v Evropě. Všechny její výrobky splňují vysoké standardy kvality, je zaměřena na ochranu životního prostředí, preferuje zdravý životní styl, ale i bezpečnost. Dětská hřiště jsou určena pro komerční účely a proto vlastní certifikát EN-1176. Při výrobě bylo použito pevné, borovicové dřevo, nerezová ocel, kompaktní laminát a lana a sítě s ocelovým jádrem.

playdalePlaydale - správná volba pro velká města

  • rozvíjí pohybové, motorické a balanční schopnosti
  • část je zaměřena na posilování nebo relaxaci
  • rozvíjí fantazii a představivost, zaměřuje se i na vzdělání
  • herní sestavy s nájezdní plošinou pro vozíčkáře
  • velké herní sestavy s mnoha věžemi a skluzavkami pro pohybově zdatné děti

Dětská hřiště stavěná namíru se zárukou 25 let