Dětská kyvadlová houpačka

Kód: 140016
1 hodnocení
Značka: Vladeko
16 950 Kč
To mě zajímá :)

Dětská kyvadlová houpačka ve dvou variantách od české firmy Vladeko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská kyvadlová houpačka od české firmy Vladeko je skvělým doplněkem na dětská hřiště mateřských škol, do parků, k hotelům, penziónům a koupalištím. Je vyrobena z hranolu 14 x14 cm ze dřeva českých jehličnanů, které je na míru nakráceno, ohoblováno a ošetřeno ekologickou impregnací. Ta dřevo chrání před povětrnostními vlivy a prodlužuje tak jeho životnost. Houpačka je dvoumístná nebo čtyřmístná. Na koncích houpačky jsou gumové tlumiče pro zmírnění nárazu při houpání.
Houpačka má pevné, ocelové kotvení a nerezová madla pro držení dětí. Dopadová výška je 1 m, proto pro podklad postačí tráva nebo písek. Pokud není na pozemku kvalitní trávník doporučujeme zde položit pryžové zatravňovací desky. 
 

Je určeno pro děti od 18 měsíců do 7 let.

Bezpečnost je zaručena v souladu s evropskou normou EN 1176 a dále kontrolou dle provozní knihy, která je součástí dodávky.

Ideální prostor pro stavbu je zatravněná rovina. Pokud montáž dle ilustrovaného návodu nezvládnete sami, lze si ji objednat v naší firmě. Dětská hřiště montujeme po celé ČR , vyžádejte si cenovou nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky
Hmotnost / kg:
Délka / cm: 400 cm
Šířka / cm: 14 cm
Povrchová úprava: Impregnováno
Podklad: Tráva
Pro děti / věk: 18 měsíců - 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká firma s mnohaletými zkušenostmi, která se snaží dělat vše pro milovníky života v přírodě - na zahradě. Jednou s mnoha kategorii je i sortiment výrobků pro děti. Tyto výrobky splňují normy EN-71 pro soukromé účely, ale i EN-1176 pro veřejná prostranství. Dřevo použité na výrobu je z jehličnatých stromů šumavských lesů - smrk nebo borovice, do hladka opracované, ale ponechané v přírodním stavu bez povrchové úpravy.

vladekoČím potěšit děti od firmy Vladeko?

Česká firma preferující spokojenost, ale hlavně bezpečnost dětí